Prodejci a vystavující

Festivalová tržnice bude pastvou pro oči ;) A kromě toho dalším výborným zdrojem informací. Můžete se na ní naučit zavázat šátek na nošení dětí, poradit se ohledně výběru vhodného nosítka či jeho nastavení či pro sebe najít ty správné látkové plenky a dozvědět se vše o jejich používání a údržbě. Najdete na ní i bohatý výběr literatury týkající se těhotenství, porodu i péče o děti. Zaručujeme vám, že naši festivaloví prodejci a poradkyně jsou zkušení rodiče a vlídní lidé, kteří s vámi rádi proberou, co budete potřebovat.

 

Loktu She

Krásné šátky na nošení dětí i oblečení na nošení dětí do každé nepohody nabízí liberecká firma Loktu She. Její majitelky věří, že rodičovská náruč je to nejlepší místo pro miminko a že láskyplný dotek a společné zážitky jsou ty nejlepší způsoby, jak navázat trvalé, dobré a láskyplné vztahy

V naší nabídce najdete odolné a pohodlné šátky ze 100% bavlny i šátky s příměsemi jako je merino vlna, tencel nebo hedvábí pro náročné. Máme měkké a jemné šátky pro malá miminka i nosné a pohodlné kousky pro rodiče větších batolat. V naší šicí dílně vyrábíme oblečení do města i do hor, abyste si se svým dítětem mohli užít blízkost za všech okolností a nemuseli se vzdávat oblíbených výletů. Speciální kategorii představuje pletené zboží ze 100% merino vlny, unikátní na českém trhu. 

 

Bebo.cz

Vybírejte z látkových plen a doplňků od českých výrobců: rádi Vám pomůžeme se v široké nabídce zorientovat! Víme že na začátku to není snadné, a proto s námi můžete vybrat plenky, které budou nejlépe vyhovovat Vašim potřebám a představám. Nabízíme také přírodní kosmetiku Eoné vhodnou pro děti i dospělé i šetrnou drogerii pro ekologickou a k přírodě šetrnou domácnost. Najdete u nás i krásné oblečení z bavlny i merino vlny pro malé i větší rošťáky a řadu doplňků na nošení dětí. 

Knihy o těhotenství, porodu a rodičovství

Knihy, ze kterých si vybere snad každá žena, která hledá kvalitní informace pro sebe a své miminko. Nabídku knih z e-shopu Hnutí za aktivní mateřství si přijďte prolistovat na náš stánek. Zakoupením knihy se přidáte k iniciativě pro lepší porody. Každým nákupem přispíváte na pořádání největšího celorepublikového festivalu o těhotenství, porodu a rodičovství (konkrétně v Jablonci nad Nisou)  i na další aktivity Hnutí za aktivní mateřství.  

 

 

Půjčovna nosítek

Nosítko…chcete si nějaké pořídit, aby to bylo v určitých chvílích rychlejší, snadnější, skladnější…Ale když to má být tak snadné, proč je vybrání nosítka tak složité?? A když už se popasujeme s tím, která nosítka vůbec jsou a nejsou ergonomická, zbývá nám ještě otázka, vázací či přezkové? Látkové či šátkové? Jednovelikostní či rostoucí? Je nějaké vhodné již od narození? Které nám vydrží nejdéle? A popruhy, křížit, nekřížit?? Na všechny tyto otázky se vám bude snažit odpovědět Denisa Bel - majitelka Půjčovny šátků a nosítek, certifikovaná lektorka nošení dětí pod záštitou německé Die Trageschule a poradkyně ve všech otázkách ohledně nošení dětí. Denisa také teď v říjnu otevírá kamenný krámek, kde bude fungovat aktuální nabídka půjčovny, poradenství i semináře a zároveň i přímý prodej nejoblíbenějších nosících produktů, značek a dalších doplňků, pro plnou nosící spokojenost. Chybět nebude ani prostorný dětský koutek a dokonce i něco na zub :D Kdo z vás by se chtěl za Denisou zastavit i po festivalu, vyhlížejte zprovoznění domény Nosím Tě, popř. již nyní ji kontaktujte skrze stránku půjčovny.

 
 

Kontakt

Lekce vázání šátku, pomoc s výběrem a nastavením ergonomického nosítka a laktační poradenství Nosím tě - Hodkovická 333/12, Liberec 6, 46006
777 476 062 Denisa - denisa@nosimte.cz (nošení)
737 636 490 Kristýna - poradenství@kristynacharvatova .cz (kojení)
info@nosimte.cz