Základní kurz

Skupinové kurzy nošení dětí v šátku

Kurzy jsou primárně určené těhotným a maminkám s malými miminky, vítáni jsou i tatínkové. Maximální velikost skupiny jsou 2-3osoby, abych se Vám mohla individuálně věnovat. Kurz trvá 1,5-2 hodiny.

V první části probereme, proč a jak nošení prospívá dítěti i matce, jak a v čem nosit, aby to bylo bezpečné a pohodlné pro oba, a různé praktické záležitosti – třeba jak se na nošení obléci. Ve druhé – praktické – části, se naučíme, jak miminko do šátku uvázat. Pro nácvik použijeme nejprve speciální panenku o váze a velikosti cca 6-ti týdenního miminka, vázání si vyzkoušíte opakovaně, abyste získali potřebnou jistotu – nejprve s panenkou, posléze s Vaším miminkem (těhotné samozřejmě jen s panenkou).

V ceně kurzu je i následná podpora při řešení možných nesnází a nejistot. Dále vám nabízím pomoc s výběrem vhodného šátku či nosítka vhodného pro Vás. Vybírat můžete i zde: www.nosimte.cz


Skupinové kurzy se konají u mě v provozovně Nosím tě v Liberci, kde mám k dispozici veškeré své nosící vybavení, které si můžete tím pádem prohlídnout a vyzkoušet. K dispozici je samozřejmě přebalovací pult a další nezbytnosti pro péči o malá miminka.

Cena: 400Kč/osoba nebo 500 Kč/pár
 

Individuální kurzy

Nabízím Vám individuální výuku vázání šátků pro miminka u Vás doma nebo na místě dle Vašeho výběru. Je vhodná především pro maminky s miminky v šestinedělí, které nechtějí daleko cestovat, ale i pro těhotné. Při individuálním kurzu je možno se více zaměřit na to, co Vás zajímá. Délka kurzu je cca 1,5 hodiny.

Probereme, proč a jak nošení prospívá dítěti i matce, jak a v čem nosit, aby to bylo bezpečné a pohodlné pro oba, a různé praktické záležitosti – třeba jak se na nošení obléci. Naučíme se, jak miminko do šátku uvázat. Pro nácvik použijeme nejprve speciální panenku o váze a velikosti cca 6-ti týdenního miminka, vázání si vyzkoušíte opakovaně, abyste získali potřebnou jistotu – nejprve s panenkou, posléze s Vaším miminkem (těhotné samozřejmě jen s panenkou).

V ceně kurzu je i následná podpora při řešení možných nesnází a nejistot. Dále vám nabízím pomoc s výběrem vhodného šátku či nosítka pro Vás. Výběr i zde: www.nosimte.cz

Cena: 1000,- hodina a 200,- každých dalších 30 minut
 

Individuální kurz lze domluvit na denisa@nosimte.cz či na telefonu 777 476 062.

Kontakt

Lekce vázání šátku, pomoc s výběrem a nastavením ergonomického nosítka a laktační poradenství Nosím tě - Hodkovická 333/12, Liberec 6, 46006
777 476 062 Denisa - denisa@nosimte.cz (nošení)
737 636 490 Kristýna - poradenství@kristynacharvatova .cz (kojení)
info@nosimte.cz